Mūsu firma piedāvā jaunas, oriģinālas un vienlaikus arī vienkāršas zemsienas instalācijas sistēmas TECEprofil – moduļus piekaramo sanitārtehnisko ierīču (tualetes podu, urinālu, izlietņu u. tml.) piestiprināšanai, kā ar šo ierīču ūdens pievadu montāžai zemsienas dekoratīvās apdares kārtas.

tece profil

Vispirms samontē un nostiprina moduļus, uz kuriem pēc tam montē sanitārtehniskās ierīces. Šādi moduļi izmantojami ne tikai jaunbūvēs, bet arī veicot vannas istabas vai tualetes rekonstrukciju. Pēdējā gadījumā tie pat ir efektīvāki, jo ar minimālu darbaspēka patēriņu var apslēpt visas komunikācijas, tajā pašā laikā nesamazinot telpas lietderīgo platību, bet daudzos gadījumos pat iegūstot papildus brīvu telpu.

Zemsienas modulis TECEprofil ir pilnībā gatavs piekaramo sanitārtehnikas ierīču instalācijai. Tā komplektācijā ietilpst dažādas papildierīces, kas nepieciešamas moduļa uzstādīšanai un dažādu sanitārtehnisko ierīču instalācijai:

ar pulvertehnoloģijas paņémienu nokrāsots izturīgs nesošais rāmis;izvelkams balsts sanitārtehnisko ierīču montāžai optimālā augstumā virs grīdas;izvelkamā balsta fiksācijas ierīce; atveres nesošā rāmja sānu statīvos moduļa nostiprināšanai;stiprinājuma elementi sanitārtehnisko ierīču montāžai, kuru izmēri ir 180 un 230 mm;

zemsienas skalojamā kaste TECEprofil (tilpums – 10 l) ar viendaļīgu un divdaļīgu ūdens padeves režīmu. Iespējama skalojamās kastes augstuma regulēšana attiecībā pret rāmi;
dekoratīvas detaļas skalojamās kastes paneļa savienošanai ar sienas flīzéjumu.
TECEprofil sistēmā izmantoti TECEambia kompaktie paneļi ar vienu vai diviem taustiņiem ūdens padeves režīmam, kā arī ir iespējams uzstādīt dažādu ražotājfirmu ūdens padeves paneļus ar pagriežamu rokturi. Jāatzīmé, ka skalojamā kaste ir jau gatava ekspluatācijai, un pēc montāžas atliek tikai pieslēgt ūdeni.
Mazākais skalojamās kastes tilpums ir 3 l, bet, pārvietojot vārsta rokturi, var palielināt skalojamās kastes tilpumu līdz 6 vai 9 litriem. Tās pieplūdes un izplūdes vārstus vajadzības gadījumā var viegli demontēt un atkal samontēt neatkarīgi vienu no otra, nebojājot sienas apdari.

TECEprofil zemsienas moduļu sortiments ir savstarpēji savietojams un dod plašas montāžas iespéjas ar jebkuras firmas ražotajām jebkura modeļa piekaramajām sanitārtehniskajām ierīcém.

Ūdens padeves paneļi paredzēti izmantošanai kopā ar TECEprofil zemsienas skalojamo kasti. Tiem ir nelieli izmēri, neitrālais paneļu dizains piestāv jebkuram vannas istabas interjeram, bet divpusējā blīve novēršs klikšķošo skaņu taustiņa nospiešanas un atlaišanas brīdī. Visi ūdens padeves paneļi ir universāli un izmantojami kā frontālai, tā vertikālai montāžai. TECEantibac panelis ir antibakteriāls un izgatavots no augstvērtīgas plastmasas. Materiāla sastāvā ietilpst vienmērīgi izkliedēti sudraba joni, kas novēršs baktēriju veidošanos uz paneļa virsmas.
Tāpēc tas no sanitārhigiēniskā viedokļa ir ieteicams ne tikai dzīvojamās, bet arī publiskas nozīmes ēku tualetēs.

tece profil tece profil

Jāatzīmē, ka zemsienas moduļu izmantošana ir izdevīga arī no ekonomiskā viedokļa. Sanitārtehnisko ierīču pievienošanai patērēto darbaspéku šajā gadījumā nevar salīdzināt ar darbaspēka patēriņu, kāds
nepieciešams, sanitārtehniskās ierīces pievienojot ar parastajiem paņēmieniem. Bet darbaspéka patériņš – tie ir tiešie izdevumi, kam pédéjos gados ir tieksme nepārtraukti pieaugt.

Rezumējot visu iepriekš teikto, varam izdalīt šādus faktorus, kas runā par labu zemsienas moduļuu izmantošanai, veicot sanitārtehnisko iekārtu uzstādīšanu:

• moduļu konstrukcija un stiprināšana ir ļoti vienkārša, kas dod iespēju darbus veikt pašu spēkiem, arī bez profesionālām iemaņām sanitārtehnisko darbu veikšanā;
• relatīvi neliela izmaksa;
• stipri samazinās darbaspéka un laika patēriņš sanitārtehnisko iekārtu un ierīču uzstādīšanai;
• moduli un līdz ar to arī sanitārtehnisko ierīci var novietot jebkurā telpas vietā;
• paaugstinātas skaņizolācijas īpašības;
• visas komunikācijas un pievadi ir apslēpti zem virsējās apdares kārtas, līdz ar to sienas ir līdzenas un gludas, tāpēc telpās būtiski uzlabojas
sanitārhigiēniskie apstākļi;
• bojājumu gadījumā nav jābojā apdare;
• dod iespéju sanitārtehniskās ierīces novietot arī zem palodzēm vai telpas stūros (parasti šīs vietas ir neizmantojamas vai, labākajā gadījumā, izmantotas tikai radiatoru izvietošanai), nebalstot tās tieši uz grīdas;
• dod lielākas iespējas dažādot sanitāro mezglu projektēšanu.

Tece profil

Tece profil montāža